شهیدان زاهدی

منو

روایت تسنیم از حذف غیرقانونی نام شهیدان زاهدی از معابر کاشان

<div id="40193299775"><script type="text/JavaScript" src="https://www.aparat.com/embed/yxOgZ?data[rnddiv]=40193299775&data[responsive]=yes"></script></div>

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان، شهدای دفاع مقدس جانشان را برای دفاع از این انقلاب و نظام فدا کردند و امروز با نامگذاری معابر اصلی و فرعی با نام شهدا یادشان را گرامی می‌داریم و این موضوع نقش بسیار زیادی را می‌تواند در زنده نگه داشتن یاد شهدا ایفا کند.

متأسفانه در اقدامی غیرقانونی در چند سال گذشته نام شهیدان زاهدی از یکی از معابر شهرستان کاشان حذف شد و این موضوع موجب آزرده خاطر شدن خانواده این شهیدان بزرگوار شد که با پیگیری‌های صورت گرفته توسط خانواده این شهیدان راه به جایی نداشت.
این اقدام غیرقانونی موجب شد تا خانواده شهیدان زاهدی حذف نام شهیدشان را به صورت قانونی و قضایی پیگیری کنند و چندین سال روند این پیگیری طی شد و سال گذشته دیوان عدالت اداری رای به اصلاح نام معبر به نام شهیدان زاهدی داد اما متاسفانه اجرای این رای قانونی و قضایی به تعویق افتاده است.

نامه‌نگاری‌ها و پیگیری‌های صورت گرفته توسط خانواده شهیدان زاهدی باعث شد رای دیوان عدالت اداری نه آن طور که در حکم آمده بلکه به صورت سلیقه‌ای تغییر پیدا کرده است و در عمل آن طور که در حکم دیوان عدالت اداری آمده رای اجرا نشده است در حالی که این تغییر نام نیز با وساطت مسئولان مختلف صورت گرفته است.

عدم اجرای صحیح و مطابق با رای دیوان عدالت اداری توسط شهرداری و شورای شهر کاشان جای بسی تعجب دارد در حالی که خواهر شهیدان زاهدی بر اساس ادعای خانواده شهید به دلیل فشار روحی ناشی از این اقدام و عدم به ثمر رسیدن آن با وجود پیگیری‌های مختلف به لقاءالله پیوست؛ مدیریت شهری کاشان لازم است در این زمینه مطابق قانون و بر اساس رای دیوان عدالت اداری اقدام کند.

دسته ها:   اخبار و رویدادها, دیگر رسانه ها, رسانه, شهیدان زاهدی, فیلم و کلیپ

نظرات اخیر