شهیدان زاهدی

منو

کلنگ زنی بلوار شهیدان زاهدی توسط شهردار کاشان

به مناسبت دهه فجر، از طرف شهرداری کاشان ، مراسم کلنگ زنی بلوار شهیدان زاهدی انجام گرفت.

متن گزارش این افتتاح در سایت شهرداری کاشان :

به گزارش خبرنگار ایمنا از کاشان، بلوار شهیدان زاهدی واقع در حد فاصل خیابان های امام خمینی(ره) و آیت الله یثربی با حضور جمعی از خانواده های شهدا، جمعی از مسئولین شهری و تعدادی از اعضای شورای اسلامی این شهر با اعتباری بالغ بر ۱۳۰ میلیارد ریال کلنگ خورد.
شهردار کاشان در این مراسم گفت: بلوار شهیدان زاهدی به طول حدود یک کیلومتر و عرض ۳۲ متر تا چهار ماه آینده به بهره برداری می رسد.
سید محمد ناظم رضوی افزود: تاکنون بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات عمرانی شهرداری جهت آزاد سازی این پروژه تخصیص یافته است.
وی، همچنین از احداث مجتمع تجاری هایپر مارکت با مساحت ۱۵ هزار متر مربع و زیر بنای ۱۶ هزار متر تا پایان سال ۹۴ خبر داد و گفت: احداث این مجتمع تجاری باعث رونق و توسعه شهری این منطقه می شود که این مهم در دستور کار شهرداری کاشان قرار گرفته است.
شهردار کاشان در ادامه، از آغاز مطالعه و بررسی ایجاد محور جدید به منظور دسترسی آسان شهروندان به زیارت حبیب بن موسی(ع) و کاهش بار ترافیکی این محدوده به بلوار نماز خبر داد و افزود: خیابان امام خمینی(ره) به عنوان یکی از مناطق قدیمی و انقلابی این شهر نیازمند توجه و خدمات رسانی بیشتر است.
ناظم رضوی، در آیین کلنگ زنی بوستان کاج بلوار ملاصدرای کاشان گفت: توسعه فضاها و بوستان های تفریحی و محلی از اولویت های رفاهی و تفریحی شهرستان است که در گذشته هر چند اقداماتی صورت گرفته اما اماکن مناسبی جهت اوقات فراغت خانواده ها تعبیه نشده است.
وی اذعان داشت: بوستان کاج با مساحت سه هزار متر مربع و اعتباری بالغ بر سه میلیارد ریال تا چهار ماه آینده به بهره برداری می رسد.
به گفته شهردار کاشان، کلنگ توسعه پارکینگ باب الحوائج و میدانگاه آیت الله مدنی با اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد ریال به زمین زده شد.
ناظم رضوی، دلیل نامگذاری این میدانگاه را قرار گرفتن حوزه علمیه و همچنین خدمات ارزنده آیت الله مدنی به انقلاب اسلامی در این محل دانست.
رییس شورای اسلامی شهر کاشان نیز در این مراسم گفت: بازار کاشان در ایران رتبه دوم را در تمامی زمینه های اقتصادی، فرهنگی و تاریخی به خود اختصاص داده است و پیش از انقلاب در پیروزی انقلاب اسلامی نقش به سزایی را ایفا کرده است.
علی رسول زاده، بازار کاشان را به عنوان مرکز تجاری مورد اعتماد مردم قلمداد کرد و افزود: دسترسی و استفاده از امکانات بازار نیازمند زیر ساخت هایی اجتماعی، بهداشتی و مذهبی است تا شاهد رونق بیشتر این مجموعه باشیم.
وی، با اشاره به بودجه ۲۰۶ میلیارد ریالی مصوب شده سال ۹۳ شهرداری اظهار داشت: علاوه بر تحقق این بودجه شاهد متمم ۵۰۰ میلیارد ریالی این مبلغ بودیم.
رییس شورای اسلامی شهر کاشان، در مورد بررسی بودجه پیشنهادی شهرداری به شورای شهر برای سال ۹۴ گفت: شهرداری کاشان از پیش بینی ۴۱۶ میلیارد تومان بودجه در سال ۹۴ خبر داده است که در حال بررسی و حفظ حقوق اقشار کم درآمد هستیم.
رسول زاده تصریح کرد: تحقق این بودجه با توجه به اقدامات و فعالیت های شهرداری دور از دسترس نیست و توسعه این شهر همراه با امکانات نیازمند حمایت پیش از پیش شهروندان در خصوص پرداخت به موقع عوارض است./

همین خبر در :

فارس نیوز

کاشان حامی 

ایمنا

knp.ir

shahidanzahedibulvar (1) shahidanzahedibulvar (2) shahidanzahedibulvar (4) shahidanzahedibulvar (5)kashanhami1farssha

دسته ها:   اخبار و رویدادها

نظرات اخیر